Dyrektor Żaneta Mroczyńska

Żaneta Mroczyńska – pomysłodawczyni oraz współzałożycielka Kensington International Kindergarten.

Jest absolwentką Akademii Pomorskiej w Słupsku. Z wykształcenia pedagog wczesnoszkolny oraz magister resocjalizacji. Dwanaście lat pracowała w Londynie, gdzie poznała i zgłębiła świat edukacji anglojęzycznej oraz rozwój w wielokulturowości i tradycjach angielskich. Pracowała m.in. jako dyrektor w przedszkolach Froebel oraz placówkach Montessori. Ostatnie lata spędziła na pracy w przedszkolach i żłobkach Tenderlinks.

Żaneta jako osoba o artystycznym zacięciu wprowadzi wraz ze swoim zespołem, dzieci w świat: sztuki, muzyki, teatru oraz tradycji angielskich.

Strzalki 1

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA (POLSKA/ ANGLIA)

Kensington International Kindergarten rośnie w siłę jako młodsza siostra Tenderlinks ( zaprzyjaźniona placówka z Londynu oraz nasz partner biznesowy). Bazujemy na ich kilkunastoletniej wiedzy i doświadczeniu. Współzałożycielami Kensington International Kindergarten jest Tenderlinks Day Nursery z Anglii.

Zebrane doświadczenie z wielu placówek w Londynie, sprawiło iż doskonale wiemy co się sprawdza, co jest ważne w tworzeniu przedszkola i jego codziennym sprawnym funkcjonowaniu również na terenie Polski.